درباره ما

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایتوک از سال 1397 در زمینه تبلیغات آنلاین فعالیت می کنیم. برای برند های بزرگ و کوچک زیادی پروژه های تبلیغاتی انجام دادیم که با افتخار اکثر مشتری ها راضی و خشنود بوده اند. ما برای بهترین راه همیشه به روز هستیم و به کمک تیم ایده پرداز هایمان و در نظر گرفتن نیاز های مشتری بهترین راه و به صرفه ترین روش برای دیده شدن در فضای مجازی را ارائه می‌دهیم.

اینجا آژانس دیجیتال مارکتینگ ایتوک است، نقطۀ تلاقی نوآوری و مهارت در کار. با استفاده از دانش مدیریت بازاریابی، و استراتژی تبلیغات و آشنایی کامل به ابزار های دیجیتال، هوشمند سازی کسب و کار شما و رفع مشکلات بنیادین با راه حل های نوین را خواهیم داشت.

مسیر را برای شما ساده سازی کرده ایم؛ با تکمیل فرم سفارش ابتدا یک جلسه معرفی می‌گذاریم و بعد از دریافت اطلاعات اولیه به بررسی و آماده سازیِ یک طرح جامع بازاریابی دیجیتال با رویکرد توسعۀ کسب و کار شما می‌پردازیم. در ادامه پس از تایید طرح توسط شما، اجرای طرح آغاز می‌شود.

تیم ایتوک با اشراف به اصول ارتباطات و مدیریت بازاریابی، و همینطور مهارت لازم در بکارگیری ابزار های دیجیتال، بهترین راهکار های توسعۀ کسب و کار در فضای آنلاین را ارائه می‌دهد. اما مهم تر از دانش صرف، تجربه های عملی در بکار گیری متناسب ابزار ها و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ و اجرای صحیح است که نیازمند تیم فنی حرفه ای و متخصص و مکمل است تا کمپین های خلاقانه و اثر گذار  360 درجه را از صفر تا صد داشته باشید. از ایده تا اجرای یک پدیده را می‌توانید به ما بسپارید.

مشاوره رایگان
در آژانس دیجیتال مارکتینگ ایتوک کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در جهت پیشبرد اهداف کسب و کارتون در فضای دیجیتال هستند.
تماس بگیرید

اعضای تیم ایتوک